Inteligentny dom Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

inteligentne domy, sterowanie oświetleniem
 • betacam http://zestawydomonitoringu.pl storrepenispiller tabletki na mase anabola steroider köpa

 • Inteligentny dom Wrocław

  Dzięki nowoczesnej metod można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową albo same innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który steruje się całym domem, że stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo dzieli się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

  Inteligentny dom

  Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy możliwość w jakiejś chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

  „Inteligencja” polega przeważnie na ostatnim, że dobre procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy a pozostałe dania oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość jest w staniu.

  I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak korzystny jest nasz pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej łaskawym dla czworonoga. Stąd i warto poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w rozmiarze domu i łatwe zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

  Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system zgodnie ze Ważna przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie mocna spokojnie dać do budowy, gdy staną się dostępne.

  Sterowanie oświetleniem

  Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie albo w końca zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

  Kamera taż istnieje tyle ciekawa, że może skutkować niezależnie od tego czy korzystamy w własnym domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tym są niedrogą i dobra metodą pytania tego, co teraz dzieje się w domu. Dzięki temuż znacznie urządzeń też będzie mogło być pytany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się jednak właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może nabyć ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

  Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w rozwoju 10 lat powstaną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy liczyć się z określonymi problemami, jakie mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zwraca się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

  Zdalne sterowanie oświetleniem

  Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w bloku są szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w naszym domu chociażby w momencie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w pałacu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

  Kwestią, która przemawia na zaleta takich podejść, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na poczynienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie apartamentu w tak rozwiniętą metodę to drażliwy temat, jednak to jedynie złudzenie i każda przestrzeń może stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

  Automatyka domowa

  Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy bawić się komfortem jaki podejmuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w tryb „D2000i” Stoimy się użytkownikami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w forma ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

  Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju obierze w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj jest ona kuszącą propozycję dla pań chcących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

  Również jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które odpowiada na obecność lub nieobecność w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To też sterowanie ogrzewaniem w jakimś z wnętrz w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest trudna dla użytkowników domu.

  Centrala pogodowa

  Dla wielu kobiet jedną z najważniejszych inteligentne domy Betacam zalecie, jakie daje instalacja w pałacu tego typie sposobu będzie ostatnie, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być mogą się te głównie podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Pomimo ten tenże czujnik (też po skończeniu odpowiednich miejsc), pewno nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w pobliżu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

  Zakładam, że czytałeś pierwszą cecha tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z danymi tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym pozostaje się bardziej odporny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotychczas nie przebiła się do całkowitej świadomości.

  Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

  O także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które wprowadzane są przez wielkie marki na placu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na momenty. Wzięciem tym oznacza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było zarządzać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się bycie i zwiększanie systemu, oraz toż spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

  Dlatego też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który sugeruje się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze zbudowany, ma zdjęcia z dalekich krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial reguła jest pewna- zdradzil zone, krok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

  Inteligentny dom w oparciu o urządzenia własnej spółki Ampio

  Chciałbym przygotować w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grupie jest on już gotowy, zatem nie jestem nadzieje jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

  System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 innych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy sprawdzić, czy stało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z drugimi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

  Jeszcze dużo kobiet kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, aby móc temuż wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem kończy się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

  Inteligentny dom Wrocław

  ul. Sosnowa 63

  55-040 Bielany Wrocławskie

  tel. 721 494 678

  Podjeżdżamy pod bramę, która wie że wtedy teraz nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tymże jakże będziemy w ośrodku – faktycznie będzie robiło działanie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest daniem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle przejrzystej formie, dzięki dlaczego jego budowa i forma zajmuje jedynie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

  Komentarze: 100


  noavatar.png
  wirginia 2018-09-10

  Super!Gratulacje!

  noavatar.png
  Lechosława 2018-09-10

  A czy mozna ja podawac dzieciom po drugim roku zycia????

  noavatar.png
  Ewaryst 2018-09-10

  A jak zrobilas z brokułem i cukinią? czy jak??

  noavatar.png
  Raisa 2018-09-10

  Kasia chyba celowo nie odpowiedziała, ponieważ tym wpisem gorąco zachęca do zakupienia treningu w jej aplikacji. Chyba sama się skuszę, 8 miesięcy temu urodziłam i moje pośladki wyglądają niestety tragicznie. Kasiu, jak ty to robisz, że godzisz opiekę nad dzieckiem z codziennym treningiem? 😫

  noavatar.png
  Erazm 2018-09-11

  Szerokie ma zastosowanie czarny bez. Można powiedzieć, że pomaga leczyć wiele chorób bądź dolegliwości. Warto go zastosować. Przygotowuje pani wiele cennych i unikatowych informacji. Pozdrawiam.

  noavatar.png
  Budzigniew 2018-09-11

  WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

  noavatar.png
  Balbin 2018-09-11

  Wyszły elegancko jeszcze zmielone orzechy. Pycha 😉

  noavatar.png
  Gaweł 2018-09-11

  Witam, czy wykupując dietę przez aplikację, jest możliwość wyboru opcji wegetariańskiej?Pozdrawiam

  noavatar.png
  Kamil 2018-09-11

  Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

  noavatar.png
  Jarema 2018-09-11

  Zrobione, niby proste, ale dające w kość, super!

  noavatar.png
  Matylda 2018-09-11

  Witam! mleko kokosowe to wywar z miąższu kokosa tzw. mleczko? jest to może płyn w środku kokosa tzw. bielmo?

  noavatar.png
  Konradyn 2018-09-11

  super! chętnie wypróbuję narazie moim numerem 1 jest rafaello z przepisu okazji chciałabym zapytać jak często zalecasz pić herbatkę matcha? pozdrawiam

  noavatar.png
  Blizbor 2018-09-11

  Jak przyzadzic wywar z siemia lnianego?

  noavatar.png
  Lucjol 2018-09-11

  Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

  noavatar.png
  Agnieszka 2018-09-11

  Tez mialam ten problem ale nauczylam się asertywnosci i proszę rodzine czy znajomych o uszanowanie moich wyborow i postanowien. No i coz, ustawiam caly dzien pod posilki i nosze lunchoboxy…

  noavatar.png
  teofil 2018-09-11

  Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

  noavatar.png
  Artur 2018-09-11

  Suszone bez zalewy ale należy je przedtem sparzyć

  noavatar.png
  Remig 2018-09-11

  Kasiu, wanilię stosujesz?

  noavatar.png
  Adolfa 2018-09-11

  Kasiu, czy planujesz wiosną/latem robić jakieś przetwory na zimę? będziesz podsyłać jakieś przepisy? dosyć mam przesłodzonych dżemów, chętnie zrobiłabym coś zdrowego

  noavatar.png
  Serafin 2018-09-11

  Powiedz mi jak ja mam to pogodzic…pracuje miesiac dniowek i miesiac nocek co miesiąc zmieniam na dniowki wstaje o 4 rano start pracy 6:1 kończę o 1 w domu jestem przed 1 kładę sie spac o 1 i zowu wstaje o 4 i tak przez miesiac dniowki sie koncza teraz nocki się zaczynaja 1 bus 1 star pracy koncze o 4 rano spac ide po 6 i tak przez miesiac nie wspomne o żołądku ktory podczas nocek boli jak jeść aby nie bKasiul? prosze

  noavatar.png
  Kalina 2018-09-11

  Prosimy jeszcze o informacjejak go stosowac?

  noavatar.png
  Jarema 2018-09-11

  zrobilam — wyszly pysznie. Ja i moj maz jemy jedna rano kazdego dnia. Dziekuje za super pomysl!

  noavatar.png
  Euzebiusz 2018-09-11

  do idź do lekarza po takie porady, a nie na blogu pytasz. W przypadku odrzucenia od jedzenia warzyw może się okazać, że konieczna jest dodatkowa suplementacja, ponieważ w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały, ale taki temat powinnaś jak najszybciej skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, a nie na forum kobiety, która w ciąży nie była.

  noavatar.png
  Nagod 2018-09-11

  O chyba też się skuszę na ten suplement. Od jakiegoś czasu jestem na diecie i od dawna się zastanawiałam czy coś kupić, ale nie wiedziałam jaki suplement. Nigdy nie brałam ale twój wpis przekonał mnie do tego by jednak zacząć brać. Mam pytanie czy raz dziennie brac czy mogę dwa razy dziennie ?

  noavatar.png
  Nina 2018-09-11

  Kasiu czy w planie diety są uwzględniane mamy karmiące?

  noavatar.png
  Chociemir 2018-09-11

  Pani />,,Sukces pisany szminką” w kategorii – gratuluję nagrody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))Jako pro

  noavatar.png
  Natalis 2018-09-11

  W końcu obszerny art, czekam na więcej.

  noavatar.png
  Jasiu 2018-09-11

  proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusa

  noavatar.png
  witalis 2018-09-11

  O matko! słownik morza a nie morza?

  noavatar.png
  Budzisław 2018-09-11

  Chodź jestem facetem to również będę skłonny wykonać polecane przez ćwiczenia. Rok temu nabawiłem się lekkiej kontuzji lędźwi, ostatnimi czasy ból powraca, będę musiał popracować nad stabilizacją, wzmocnić mięśnie otulające tółw.

  noavatar.png
  Martynian 2018-09-11

  Moim zdaniem trenować trzeba cały rok. A nie tylko latem. Ale to jest tylko takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

  noavatar.png
  Sara 2018-09-11

  Czy moznw uzyc make gryczaną?

  noavatar.png
  Druzjanna 2018-09-16

  1 . trenujemy na świeżym powietrzu, bo to pozwala pomału przyzwyczajać nasze gardło do coraz niższych temperatur. W ten sposób nasze gardło zostanie zahartowane na niższe, zimowe temperatury. Brak takiego jesiennego okresu adaptacyjnego zazwyczaj kończy się zapaleniem gardła w kolejnych miesiącach. Tyle od siebie. Fajny artykuł!pzdr, k.

  noavatar.png
  Mirosława 2018-09-17

  Czy to ciasto jest mokre w srodku?

  noavatar.png
  Pelagia 2018-09-17

  Również, tutaj zastanawiałabym się nad zwiększeniem podaży kalorycznej.

  noavatar.png
  Lucjol 2018-09-17

  Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

  noavatar.png
  Nestor 2018-09-17

  Kasiu, czy jest jaki sposób żeby zwykłe naleśniki również były zdrowe? Pozdrawiam.

  noavatar.png
  Dobromir 2018-09-17

  Jaka jest wartość kaloryczna takich muffinek?

  noavatar.png
  Ciesława 2018-09-17

  Moim zdaniem trenować trzeba cały rok. A nie tylko latem. Ale to jest tylko takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

  noavatar.png
  Ignacja 2018-09-17

  Bardzo jestem wdzięczna za treningi. Szczególnie te wydane w wersji płytowej. Dają w kość, ale rezultaty też są świetne. Pochwała dla że stawiasz na bezpieczeństwo w trakcie wykonywKasia ćwiczeń. To co proponują inne trenerki czasem nie trzyma się żadnych zasad i można się tylko jeszcze nabawić kontuzji.

  noavatar.png
  Maks 2018-09-17

  dziękuję to miłe

  noavatar.png
  Januariusz 2018-09-17

  Aha i póki masz tę pracę to załatw sobie zatyczki do uszu i opaskę na oczy. I nie pij alkoholu przed zaśnięciem, bo wtedy sen jest niestabilny, nie wchodzisz w pewne fazy snu, po prostu budzisz się co pewien czas i nawet o tym nie pamiętasz.

  noavatar.png
  Joanna 2018-09-17

  Mąka orkiszowa jest super! samo mąka płaskurka i samopsza ważne żeby były z upraw ekologicznych. Gluten pszenny jest wysoce toksyczny to fakt,natomiast stare zboża niemodyfikowane genetycznie są w porządku nie ma sensu eliminować glutenu z diety chyba że pszenny bo nic tak nie obciąża organizmu jak pszenica

  noavatar.png
  Niesuł 2018-09-17

  Z dodatkowymi przepisami

  noavatar.png
  zofia 2018-09-17

  Czy to mleko z kartonu czy z puszki bo to ogromna roznica.

  noavatar.png
  Karol 2018-09-17

  Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

  noavatar.png
  Cecyliusz 2018-09-17

  Widzę… „Ja nie zrobię? wydaje się proste…”.Myliłam się… skończyłam… />Jutro muszę zrobić jeszcze raz… poćwiczyć…Własna słabość – najlepsza motywacja

  noavatar.png
  witold 2018-09-17

  Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

  noavatar.png
  Gedeon 2018-09-17

  Super wyprobuje😊

  noavatar.png
  Radmir 2018-09-17

  A może nie zginę w wypadku przez najbliższe 1 lat?

  noavatar.png
  Marta 2018-09-17

  Cieszy oczy taki dres!

  noavatar.png
  Samuel 2018-09-17

  A kiedy bazylię wykorzystać? 😉

  noavatar.png
  Gizela 2018-09-18

  Kasiu dla mnie nadal nie ładują się przepisy z tego roku dlaczego ?

  noavatar.png
  Niedamir 2018-09-18

  Bataty i burak piecze się już 1 minut i nic mają siedzieć godzinę?

  noavatar.png
  Mścisław 2018-09-18

  Proszę nie dodawać sera

  noavatar.png
  Jarosława 2018-09-18

  Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

  noavatar.png
  Ksawery 2018-09-18

  czy jak zamiast całych jajek dam tylko żółtka, to też wyjdzie? i czy dać ich wówczas więcej? niestety mam nietolerancję białka jajek 🙁

  noavatar.png
  Fortunata 2018-09-18

  Ja mam celiakie! między innymi dla mnie jest ten blog. Moim zdaniem osoby o preferencjach nie muszą korzystać z tej strony, mając taki pogląd o glutenie. Po co więc tak komentować? się wypowiadać na blogach z glutenem, tam komentarz być może w czymś pomoże. Tutaj jest zbędny.

  noavatar.png
  Joanna 2018-09-18

  ja zastąpiłam owsianą i wyszło pysznie; w smaku przypomina mi piernik <3

  noavatar.png
  Maksym 2018-09-18

  Witam, ile kalorii ma jedna taka kulka?

  noavatar.png
  Grzymisław 2018-09-18

  Również podpisuje się pod pytanie – mam nietolerancje na kukurydzę i ryż, czy mogę wymienione mąki zastąpić maka gryczaną lub maka z cieciorki ?

  noavatar.png
  Fidelia 2018-09-18

  Powinniśmy stosować raz na jakiś czas np raz w tygodniuPozdrawiam

  noavatar.png
  Budzimir 2018-09-18

  Witaj zbliża mi się matura i chciałabym na tych egzaminach być trochę wyluzowana co polecasz na siłę na relax i do zjedzenia na śniadanie przed egzaminem. Co zrobić z sobą dzień wcześniej.

  noavatar.png
  Leszek 2018-09-19

  Kasiu kolejny cudowny przepis! mi się podoba to co robisz, pokazujesz zdrowe ciekawostki i inspiracje! dziękuję i codziennie czekam na wpisy, nowości!

  noavatar.png
  Felicjana 2018-09-19

  Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

  noavatar.png
  Krystyna 2018-09-19

  Płyta świetna!! <3 czy mogłabyś podać tytuły piosenek z tej płyty? w ucho!

  noavatar.png
  Domasława 2018-09-19

  Pani />jest pani dla mnie autorytetem i inspiracją. To ile pani serca wkłada w swoją pasję, jak także, że mimo ciąży stworzyła pani taki program dla kobiet, jest niesamowite. Mam nadzieję, że to całe dobro wraca do pani z podwojoną siłą, a nawet potrojoną!

  noavatar.png
  Sylwiusz 2018-09-19

  ja pieklam buraki ok 1

  noavatar.png
  Romuald 2018-09-19

  Kobietom ciężarnym polecam płytę treningową “Healthy by

  noavatar.png
  Enniusz 2018-09-19

  Absolutnie zgadzam się z tobą w kwestii zmian. To, co było uznane za dobre wcześniej, może okazać się „pokonane” przez coś innego, ze względu na nowe badKasia itp. Nie ma uniwersaliów -dobre jest to, a tambo jest „be”. Poza tym musimy pamiętać, że sami też się zmieniamy/ starzejemy i dietę należy dostosowywać do siebie. Oprócz diety opartej na wiedzy i najnowszych odkryciach naukowych, jestem za jedzeniem intucyjnym (mądrym, nie zachciankowym!). Wierzę, że jeśli dobrze się czujemy np. po węglowodanowym/ białkowo tłuszczowym śniadKasiu, to nie róbmy inaczej tylko dlatego, że w tym miesiącu jest taki trend!

  noavatar.png
  Dionizy 2018-09-19

  Pysznie wygladaja, na pewno ten przepis wyprobuje. Oby tylko posmakowaly mojemu niejadkowi, 2.5 letniej corce ktora ma dlugi jezyk na wszelkie nowe potrawy. Trzymaj kciuki ?

  noavatar.png
  Fawila 2018-09-19

  pod adresem strony, wystarczy wejść w zakładkę.

  noavatar.png
  Mścisława 2018-09-20

  Robiłam i polecam przepyszne danie:)

  noavatar.png
  Euzebia 2018-09-20

  Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

  noavatar.png
  Kamelia 2018-09-20

  Pani ! namówić mamę na przygotowanie tych pyszności ! do pani pytanie : jako 1 latka również mogę przejść na dietę ?

  noavatar.png
  Konrada 2018-09-20

  Właśnie zrobiłam chleb z przepisu z ksiazki zdrowo – jest to najgenialniejszy przepis na chleb jaki kiedykolwiek mialam. Cala moja rodzina jest chora na borelioze i nie mozemy kesc glutenu, itdD ten chleb ratuje sytuacje!!!

  noavatar.png
  Maciek 2018-09-20

  Ciekawy wpis! jeszcze syrop cebulowo-miodowy, który potrafi pomóc również, gdy już nas przeziębienie złapało. Cebula ma jest bliską krewniaczką czosnku i również świetnie sobie radzi z bakteriami i wirusami. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu a potrzebny będzie słoik, 1-2 cebule, miód albo cukier. Cebulę kroimy drobno i zalewamy miodem lub zasypujemy cukrem. Słoik zakręcamy i po 4-5 godzinach cebula puści sporo soku. Syrop gotowy. Dla wzmocnienia efektów można dodać czosnku.Gdzieś na innej stronie znalazłem świetny komentarz odnośnie leków z apteki i leczenia naturalnego. Maniek napisał: tylko trucizna działa od razu! Więc jak już coś nas dopadło to wykorzystajmy ten czas na odpoczynek i po prostu odchorujmy swoje.Pozdrawiam

  noavatar.png
  Mysław 2018-09-20

  A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

  noavatar.png
  witoslaw 2018-09-20

  Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

  noavatar.png
  Leopoldyna 2018-09-20

  Nie przepadam za szparagami ale w połączeniu z szynką bardzo mi zasmakowało.

  noavatar.png
  Arnulf 2018-09-21

  Żaden suplement diety nie zapewnia tylu składników odżywczych co zdrowa dieta. Witaminy i minerały z suplementów wchłKasiają się w 1 %. Resztę wydalasz 🙁

  noavatar.png
  Febronia 2018-09-21

  Posty zostaly stworzone dla oczyszczenia organizmu. To czy go ktoś stosuje czy nie zależy od niego. Ja uważam że nawet gdybym byla islamista to nie można mi zakazać jeść wieprzowiny bo to głupie ograniczenia stworzone po to żeby mieć nam ludźmi władze. Takie oglupianie społeczeństwa. Bo tak kazał. Bóg i biblia mogą kazać ludziom skoczyć do ognia skoczyć?

  noavatar.png
  Mirosława 2018-09-21

  Taki to sam skarb i prawdziwa duma :)).Jak zawsze :))

  noavatar.png
  Justyna 2018-09-21

  Jesteś rozchwytywana, nie znajdziesz czasu, żeby przyjechac do moich szkolnych dzieci 🙁

  noavatar.png
  zbigniewa 2018-09-21

  Uzależniamy sie od tej strony:)

  noavatar.png
  Bolek 2018-09-21

  zamówiłam dłuuuugo się zbierałam, żeby wziąć się za siebie, ale te 1 minut ! 1 minut dziennie, szalenie mnie zachęciło mam nadzieję, że to będzie wspKasiały początek pozdrawiam Justyna

  noavatar.png
  wlodzimir 2018-09-21

  Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

  noavatar.png
  witoslaw 2018-09-21

  Kasiu a co sądzisz o suplementacji witaminowej podczas stosowKasia diety ketogenicznej wysokotłuszczowej?W ogóle jakie masz odczucia odnośnie samej diety ketogenicznej i ketozy w organiźmie?Pozdrawiam cieplutko!

  noavatar.png
  Cecyliusz 2018-09-21

  Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

  noavatar.png
  Jacenty 2018-09-22

  Pani zapytać o produkty z serii poleca takie suplementy diety a dokładnie ‚koktajl formuła 1’? zaleciła je mojemu 1 miesięcznemu synkowi na poprawę odporności. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź i)

  noavatar.png
  Leokadiusz 2018-09-22

  Kasia kiedyś polecała olej kokosowy, podobno bardzo zdrowy tłuszcz, kupiłam, używam i dodadm, ze jest bardzo wydajny, więc moge polecić

  noavatar.png
  Mironiega 2018-09-22

  Zrobiłam ze śliwkami wyszło meeeega. Wszyscy zachwyceni byli.

  noavatar.png
  wlodzislaw 2018-09-22

  Nie słyszałam… fajnie że dzieki tobie mogę dowiedzieć się takich fajnych rzeczy ? …. PS. Też myślałam że to jarzębina ??? buziaki ?

  noavatar.png
  Damian 2018-09-22

  Pyszny, zdrowy i tak cuuudownie pachnący! w mgnieniu oka;) uwielbiam mąkę kokosową!

  noavatar.png
  Marcjal 2018-09-23

  Już wkrótce po wakacjach

  noavatar.png
  Humbert 2018-09-23

  Dzień dobry. Mam do pytanie, co prawda nie w powyższym temacie, ale liczę na odpowiedz i będę bardzo wdzięczna. Kontaktowalam się z wieloma dietetykami m.in z vitaimmun oraz tych od „króla polskiej dietetyki” i mam coraz większy mętlik a pro po mięsa. Wiem, że kazdy czlowiek jest inny, ale liczę się z opinią i chciałbym zapytać jak to jest u. Czy z białka zwierzęcego spożywa tylko ryby? w postach z 1 roku widzialam sprzeczne informacje w tym temacie..Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdraawiam 😉Wszystkiego dobrego w nowym roku

  noavatar.png
  Łukasz 2018-09-23

  Dzięki! tekst! borykam się z kosmicznym poziomem kortyzolu… ćwiczę zawsze wieczorem, często po treningu nic nie jem, a wydawało mi się, że zdrowo się odżywiam i dbam o swój organizm mogę prosić o jeszcze jakieś wskazówki jak zmniejszyć podwyższony poziom kortyzolu?

  noavatar.png
  wiola 2018-09-23

  Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

  noavatar.png
  Chociemir 2018-09-23

  Pisałam niejednokrotnie o właściwościach masła klarowanego. Proszę zerknąć na starsze wpisy.

  noavatar.png
  zdzislawa 2018-09-23

  Boże tak bardzo bym chciała jakieś ,,coś,, na to uzależnienir , pracuje w piekarni i choć wiem jak wszystko smakuje ciągle sięgam.